top of page

Kesintisiz Güç Kaynağı

Kesintisiz güç kaynakları son zamanlarda en çok ihtiyac duyulan cihazlardan birisi olmuş durumda. Bu cihaz elektrik kesintilerinin yanı sıra zor durumda kaldığınız her an sizlere yardımcı olmakta. Bu sebeple geniş bir müşteri portfolyosu oluşmakta. AGS Elektronik olarak bu sorununuza bir numaralı çözüm aracı olmaktan gurur duyuyoruz. Yenilikçi güç sistemleri anlayışımız ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.Ups Nasıl Çalışır.

Ups çalışma prensibi basittir. Elektrik kesintisi olduğunda devreye girerek depoladığı enerjiyi sizlere 25 dk'ya kadar yansıtır. Bu süre kısa gibi gelse de işinizi bitirmeniz ve cihazınızı güvenli bir şekilde kapatmanız için yeterince idealdir. Akım oranınz göre değişmekte olan süre en fazla 30 dakika gibi bir süre götürmektedir.


Ups Teknik Servis

Uzman servis teknisyenlerimiz ila bizden alın veya almayın farketmez tüm bakımlarınızı uygun ücretler karşılığında yapıyoruz. Yapılanlar size form şeklinde iletiliyor eksikler gideriliyor ve mutlu sonuca ulaşılıyor. AGS Elektronik olarak müşterilerimizin mutluluğu önceliğimizdir. Her zaman her yerde AGS Elektronik.


6 görüntüleme1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page